Каталог юристів і адвокатів

Що потрібно для того, щоб розібратися з юридичними проблемами? Спеціальні знання чи допомога експерта! На сервісі legal24 є і те і інше. Кваліфіковані юристи нашого міста консультують, готують необхідні документи, супроводжують оформлення угод і представляють інтереси осіб в судах.

 Поліщук Тетяна Олександрівна

Диплом Національної Юридичної Академії України імені Ярослава Мудрого. Юридичний стаж  з 2002 року. З 2012 року займаюсь індивідуальною адвокатською діяльністю.

 МілютінМілютін Андрій Володимирович

Дипломований юрист. Випускник університету KROK University. Допомагаю в розробці та складенні процесуальних документів. Консультації з цивільних, сімейних, господарських та інших питань.

 Самойлова Євгенія Ігорівна

Диплом Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. З 2017 року займаюсь індивідуальною адвокатською діяльністю.

 yurist-advokatПоліщук Наталія Ігорівна

Дипломований юрист, випускник Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Хороший досвід у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та питаннях по цивільному законодавству.

 legal_home2Телічко Юрій Анатолійович

Випускник МАУП. Досвід роботи в сфері юриспруденції більше 9 років. Спеціалізуюсь на податкових спорах, спорах у сфері кредитування. "Qui iure suo utitur nemini facit injuriam"