В ногу з часом!

Дуже приємно що молоді юристи, адвокати обирають правильний вибір та спрощують роботу з клієнтами за допомогою онлайн сервісів. Сервісу legal24.com.ua дуже приємно вітати в своїх рядах одного з найамбіційніших молодих адвокатів нашого краю – це Ватула Олена Миколаївна. Випускник Національного Університету “Одеська юридична академія”, дипломований магістр права, адвокат. В загальному Олена Миколаївна надає правову допомогу в цивільних, сімейних, спадкових, житлових, трудових, адміністративних справах. Консультування та повний розбір справи; складання документів процесуального та не процесуального характеру (запити, звернення, договори, позовні заяви, клопотання, апеляційні та касаційні скарги); представництво інтересів в суді.
Без перебільшення до особистих якостей адвоката можна віднести порядність, ввічливість, вміння вести переговори, відповідальність та багато інших позитивних якостей.
Від сьогодні та до 20 червня 2018 року всім клієнтам які звертаються за допомогою сервісу legal24.com.ua, наш сервіс дарує знижку 10 % на всі послуги Ватули Олени Миколаївни. Звернутися за допомогою Ви можете за постійним посиланням:

Ватула

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.